Seisin bussipeatuses ja nägin,kuidas kolm 15 aastast noormeest mööda tänavat tulles täis viina pudelit käest kätte pildusid, seda oli küll võigas pealt vaadata!!! Mida küll lastele kodus ja koolis õpetatakse?! Neist ju ei kasva õigeid inimesi, nad ei austa viina ega tea selle hinda.
Seotud postitused
-
Anekdoot: Nobeli rahupreemia
Oleks Hitleri vanemad kondoomi kasutanud, pälvinuks nad Nobeli rahupreemia. -
Anekdoot: Nõupidamine Tallinna Transpordiametis
01.01.2017 VARA-WEB Anekdoot: Nõupidamine Tallinna Transpordiametis kommenteerimine on välja lülitatudNõupidamine Tallinna Transpordiametis: - Kriisi aeg: kuidas tulusid suurendada? - Tõstame pileti hinda? - Ei saa:... -
Anekdoot: Kaalulangetusprogramm
Härra tahab kaalust 10 kilo maha võtta ja helistab kaalujälgojatesse. Sealt lubatakse kohe teenindaja saata. Varsti...

